www.merbasita.com sitemiz üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz siparişlerinizde kargolarınız ücretsizdir.

Siparişleriniz özenle hazırlanır ve paketlenir . Saat  14.00’den önce vermiş olduğunuz siparişleriniz o gün içinde hazırlanıp kargoya verilirken ,saat 14.00’den sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarına bağlı olarak siparişiniz en geç 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir. Bu sürenin uzaması ya da kısalması kargo firması inisiyatifindedir.

Olumsuz hava vb. koşullar altında kargo süresindeki uzama kargo şirketinin sorumluluğundadır. Cumartesi ve Pazar günü yapılan siparişler bir sonraki haftanın ikinci ya da üçüncü iş günü teslim edilir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Paketin zarar gördüğünü görmeniz, kargo şirketine tutanak tutarak bize bildirmeniz halinde siparişiniz ile ilgili çalışmalara başlanacak ve sizinle iletişime geçilerek talebiniz değerlendirilecektir, talebinizin olumlu olması halinde en kısa zamanda ilgili teslimatın tekrarlanmasını sağlanacaktır.

Close Sepetim
Close İstek Listesi
Son Görüntülenenler Close
Close

Close
Menü
Kategoriler